EMAD ENERJİ HARİTA

Bugüne kadar birçok önemli projede faaliyet göstermiş, donanımlı uzman teknik kadrosuyla, günümüz teknolojik ekipmanlar yardımıyla en doğru, en hızlı, en estetik şekilde yüksek kalite standartlarında faaliyet sürdürmektedir.

Firmamız termik enerji, Güneş Enerjisi, Rüzgâr Enerjisi, Doğalgaz kombine çevrim santralleri, jeotermal enerji, Hidroelektrik enerji, Biokütle enerjisi vb. alanlarda enerji kaynaklarını riske atmadan gerekli olan ihtiyacı karşılamak için üretilen enerjiyi sektöründe yatırım yapan veya yapmak isteyen yatırımcıların, proje geliştirme, mühendislik, müşavirlik ve proje hizmetlerini vermek üzere kurulmuştur.

Firmamız TEİAŞ Bağlantılı Enerji Nakil Hatları Ayrıca özel sektör tarafından kurulacak olan enerji üretim tesislerine ait, etüt plan profil, ayak en kesiti, çed, kamulaştırma ve montaj olarak, hizmetler vermektedir.

Sunduğu hizmetlerin kalitesi, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çeşitli projelerde bulunmuş deneyimli ve eğitimli insan gücü ile faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışırken, toplumsal sorumluluk bilinciyle de hareket ederek büyümeye devam etmektedir.